Český Aspen oficiálně zahájil sezónu, do Špindlu se sjeli milionáři i celebrity

Místo kožešiny peří. Okouzlující ANDRE VEREŠOVÁ (36) na společenské události zimy předvedla opět luxusní kousek. Skiareál Špindlerův Mlýn oficiálně zahájil letošní lyžařskou sezónu a kromě slovenské krásky tu nechyběla třeba ani Nikol Moravcová, modelka Veronika Chmelířová, bývalá Česká Miss Gábina Franková nebo Jana Doleželová.

Nádherné lyžařské outfity vynesly do společnosti ve Špindlu české modelky. Ozdobou svahů byla tradičně Andrea Verešová, která přijela do největšího krkonošského střediska s manželem Danielem. „Přes zimu trávíme s rodinou na horách spoustu času, děti totiž závodně lyžují a mají pravidelné tréninky. Půl roku jsme teď lyžovat nebyli, takže jsme se na zahájení sezóny ve Špindlu samozřejmě těšili,“ usmívala se bývalá přítelkyně Jaromíra Jágra, která tentokrát oblékla outfit sexy sněžného leoparda s peřím namísto tradiční kožešiny. A protože je Andrea vždy naprosto sladěná, nechybělo ani peří na jejích nových lyžích vyrobených přímo jako promodel krásky.

Stálicí je ve Špindlu i moderátorka a blogerka Nikol Moravcová, která rozveselila sjezdovky barevnou bundičkou. Ve světle béžovém outfitu pak přijela česká farmaceutka, modelka a vítězka Miss České republiky pro rok 2004 Jana Doleželová. A neskutečně jí to seklo. Svůj snowboard tu provětrala i modelka a Česká Miss 2014 Gabriela Franková. „Jsem moc ráda, že jsem se do Špindlu mohla vypravit a vyzkoušet zase první oblouky na snowboardu. Chvílemi vypadalo, že začne pršet, ale naštěstí se tak nestalo a bylo to moc fajn. Určitě se sem během zimy několikrát vrátím,“ řekla Gábina.

Tradiční opening si nenechal ujít ani Dominik Hašek, zpěvák Marek Ztracený, který tu i vystupoval, nebo třicetiletá modelka Veronika Chmelířová. Ta tentokrát nelyžovala, ale během sezóny se chystá na běžky, na kterých prý jezdí už odmalička.

Foto: Skiareál Špindlerův Mlýn

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *